Kliendilood

Siin on valik ravimassaažist tõhusat abi saanud klientide lugudest. Kliendilugudes ma ei kirjelda kogu teraapiaprotsessi, kuna siis need veniksid ka lihtsamate probleemide puhul liiga pikaks. Toon välja vaid võtmekohad, eelkõige on eesmärgiks kliendi kogemust kirjeldada.  

Need lood näitavad, kui palju võib meie heaolu sõltuda sellest, mis meie lihastega juhtub, kuidas me neid kasutame või nende eest hoolt kanname. Kliendilood näitavad ka seda, kui palju on tegelikult krooniliste valude ja muude vaevuste puhul asjakohase massaažiteraapia abil võimalik saavutada. Ainuüksi alaseljavaluga seotud juhtudest võiks siia eraldi pika loetelu koostada. 


Aastaid esinenud pingepeavalu, aeg-ajalt migreenihood - naine 32

Lihaskrambid jalgades ja seljas, alaseljavalu - mees 54

Alaseljavalu, mitu aastat tarvitanud valuvaigisteid - naine 49

Pärast kukkumist kolm aastat valu tuharas - naine 53

Valu puusas, kiirgudes kuni hüppeliigeseni - naine 70


Klientide tagasiside 

Allolevatel linkidel klikkides avanevad üsna põhjalikud klientide kirjeldused enda kogemusest. Eraldi on välja toodud mõned katked kliendisoovitustest.


Varasem klientide tagasiside

◊ Eriti imestama paneb mind see, kui pikaajaline mõju võib olla juba ühel raviseansil – iga päevaga läheks selg justkui vabamaks. 

◊ Ausalt öeldes ei ole ma varem ühtegi nii põhjalikku massaažikuuri läbinud, kus punkt-punktilt erinevad lihased ja sidekoed lõdvestatud saavad. 

◊ Nüüd on massaažist 2 nädalat möödas, ja võin öelda, et mu selg ei ole enam nii kange, liikumine on kergem ja isegi mõtted peas on selgemad. 

◊ Kolmel järgneval päeval peale massaaži tundsin endiselt valulikkust, kuid see oli rohkem nagu hajutatud. Viiendaks päevaks oli kogu pinge ja valu kadunud. 

◊ Mind oli aastaid vaevanud valu alaseljas, mis levis edasi paremasse puusa ja jalga. Tookord käisin ta juures kaheksa korda ja sellist valu, mis mind varem saatis, ei ole ma enam tundnud. 

◊ Järgmistel päevadel oli mul tunne nagu ma oleks 2 tundi jõusaalis mässanud - ühesõnaga lihased olid valusad, seda vaid 2 päeva. Edasistel kuudel oli mu selg justkui uuestisündinud.


Igapäevaelu halvavad peavalud, krooniline migreen

◊ Meie esimesed raviseansid ei olnud minu jaoks kerged. Kogesin, et alguses võis valu hullemaks minna, kuid tasa ja targu ilmusid esimesid märgid paremuse poole. Teatud liigutused, mis varem silme eest mustaks lõid, kannatas kergemini läbi viia. Peatselt sain juba hakata asju tõstma ja pead liigutama, ilma et oleks vallandunud valuhoog.